Автор:
КОНСОРЦІУМ
Поділитись:

У неділю, 11 лютого, невідомі вандали розмалювали гомофобними написами фасад кінотеатру «Жовтень» у Києві.

Причиною атаки (якщо для вандалізму взагалі потрібні причини) став майбутній показ української комедії «Уроки толерантності», яка спонукає до конструктивного діалогу всередині суспільства стосовно ЛГБТІК+ тематики. Кінотеатр звернувся до поліції і зберіг записи з камер спостереження. Команда закликала глядачів не піддаватися на провокації і підтримати українське кіно.

Це не перший раз, коли «Жовтень» стає мішенню для гомофобів. У червні 2023 року кінотеатр отримав погрози через проведення першого в Україні ЛГБТІК+ кінофестивалю Sunny Bunny. Тоді поліція охороняла кінотеатр і його відвідувачів під час заходів.

До цього, у 2014 році у кінотеатрі виникла пожежа під час показу фільму «Літні ночі», з програми того ж кінофестивалю. Хоча й роки йдуть, методи лишаються тими ж. Певно, як і замовники дійства. Сподіваємося на належне і швидке розслідування злочину.

Фільм «Уроки толерантності» режисера Аркадія Непиталюка має вийти в український прокат 14 лютого, до Дня закоханих. Стрічка розповідає про пересічну українську родину з невеликого містечка, яка вимушена боротися з власною гомофобією. Якщо ви з Києва — приходьте на прем’єру, та підтримайте ЖОВТЕНЬ

“Поки наша нація бореться за свою свободу, за свободу волевиявлення, демократію, за повагу до особистого вибору, деякі наші співгромадяни досі підтримують російські наративи, адже це там переслідують і забороняють представників ЛГБТ спільноти”, – йдеться у повідомленні театру.

Новини

Verified by MonsterInsights