Автор:
КОНСОРЦІУМ
Поділитись:

Що це таке? Розповідаємо!

PrEP – або доконтактна профілактика ВІЛ (ДКП), — це ліки, які запобігають передачі ВІЛ від інфікованої людини до неінфікованої. PrEP зазвичай приймається щодня у вигляді таблеток, але не всі люди можуть дотримуватися цього режиму. Тому ми хочемо розповісти вам про нову форму PrEP, яка називається Long PrEP!

Long PrEP — це ін’єкція, яка вводиться раз на два місяці і має тривалу дію. Long PrEP визнано ефективним і безпечним у двох великих клінічних дослідженнях, які включали чоловіків, які мають секс з чоловіками, трансгендерних жінок, які мають секс з чоловіками, і жінок, які мають секс з чоловіками. Long PrEP знизив ризик зараження ВІЛ на 79% порівняно з таблетками PrEP.

 

В Україні Long PrEP доступний у рамках пілотної програми для людей, які мають підвищений ризик інфікування ВІЛ. У 2023-2024 роках передбачена участь 100 клієнтів, які зможуть першими отримати новітню форму доконтактної профілактики ВІЛ-інфекції.

 

Якщо ви хочете дізнатися більше про програму або приєднатися до неї, ви можете зареєструватися на сайті https://long.prep.com.ua/

Новини

Verified by MonsterInsights