Автор:
КОНСОРЦІУМ
Поділитись:

ГО “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” стала однією з понад 100 українських громадських організацій, які підписали заяву щодо необхідності забезпечення прозорих, змістовних та інклюзивних публічних консультацій щодо законопроєктів про лобіювання.

ДЕТАЛЬНІШЕ: https://www.irf.ua/zayava-shhodo-neobhidnosti-zabezpechennya-prozoryh-zmistovnyh-ta-inklyuzyvnyh-publichnyh-konsultaczij-shhodo-zakonoproyektiv-pro-lobiyuvannya/

Заява була оприлюднена 30 листопада 2023 року на сайті Міжнародного фонду “Відродження”, який також приєднався до підписантів. У заяві висловлюється занепокоєння щодо проєктів законів, які були підготовлені Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) без залучення громадськості та експертів, та які містять низку суперечливих та нечітких норм, що можуть обмежити право громадян на адвокацію та вплив на прийняття рішень.

У заяві описаний заклик до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України відхилити ці законопроєкти та розпочати новий процес їх розробки з урахуванням міжнародних стандартів та кращих європейських практик у сфері лобіювання.

Новини

Verified by MonsterInsights