Автор:
КОНСОРЦІУМ
Поділитись:

Шукати сенси у світі, що горить від воєн та катаклізмів — важко. Втім, вони поруч.

Я вірю, що слова мають силу. Силу зцілювати, надихати, дарувати надію. Саме тому я створюю афірмації — маленькі картки з унікальними словами та фразами. Вони служитимуть нагадуванням про твою внутрішню силу, та підштовхуватимуть тебе до дії, — розповідає автор проєкту «Афірмації» Національному ЛГБТІ-консорціуму.

 

З моменту початку в серпні 2023 року, автор створив та поширив понад 1500 різних афірмацій. Він використовує афірмації під час проведення воркшопів, тренінгів та художніх майстер-класів, для того, щоб запустити процес «магії» рефлексії.

 

Хтось їх збирає в скечбуці, хтось залишає під чохлом телефону, хтось використовує під час занять чи тренінгів, а хтось поширює серед своїх друзів – все це задля того, щоб нести у цей світ сенси.

 

На наше прохання, автор розробив для нас тематичні афірмації, і ми раді поділитися ними з вами! Підпишіться на його інстаграм і шукайте свої!

 

Детальніше від автора проєкту:

 

Афірмація, перш за все – це інструмент навички позитивного мислення. Під час війни ця навичка стає важливим чинником ментального здоров’я. 

 

В основі позитивного мислення лежить здатність рефлексувати та безпосередньо діяти.

 

Кожна картка унікальна, адже намальована та написано власноруч, і має слово, що спонукає до дії або нагадує про важливе.

 

Кожного тижня, починаючи з серпня 2023, я створюю підбірку афірмацій, які поширюю серед друзів, знайомих та колег.

 

З того часу я створив і поширив понад 1500 афірмацій, з яких 600 мають унікальні заклики, а всі інші зроблені на замовлення або подаровані.

 

Я використовую афірмації під час проведення воркшопів, тренінгів та художніх майстер-класів, для того, щоб запустити процес «магії» рефлексії. Найголовніше, що отримувачі не знають, які саме афірмації потрапить їм у руки, що дає можливість в моменті прорефлексувати, а також створює додаткову атмосферу очікування і невизначеності в моменті. 

 

Окрім цього, кожного тижня я поширюють їх серед колег, щоб кожен та кожна прорефлексували, згадали про важливе, а також змогли сфокусуватися на певних процесах, щоб бути більш дієвими.

 

Хтось їх збирає в скечбуці, хтось залишає під чохлом телефону, хтось використовує під час занять чи тренінгів, а хтось поширює серед своїх друзів – все це задля того, щоб нести у цей світ сенси.

 

За пів року я отримав близько 15 замовлень на створення персональних афірмацій, що несуть певний настрій та зачеплять свого отримувача.

 

Також я часто поширюю сторіс зі зборами для наших захисників, і за кожен донат надсилаю афірмацію або розігрую одну зі своїх картин. Таким чином я мав честь допомогти друзям зібрати кошти на потреби військовим.

 

Слова – важливі, і я в цьому запевнився.

Новини

Verified by MonsterInsights