Про консорціум

Національний ЛГБТІ-консорціум — це

Платформа організаційної взаємодії українських громадських лідерів, що працюють з метою розширення прав і свобод людини, а також забезпечення гідного рівня життя і високої якості надання послуг для осіб, які входять до груп підвищеного ризику інфікування ВІЛ.

Консорціум працює заради досягнення громадянської рівності, інклюзивного ставлення до ЛГБТІ та забезпечення епідемічного благополуччя в межах ключових груп, насамперед — ЧСЧ (чоловіків, які мають сексуальні стосунки з чоловіками), та трансґендерних людей.

Організаціями-учасницями Консорціуму є громадська організація «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ», громадська організація «Асоціація ЛГБТ "ЛІГА"», всеукраїнська громадська організація «Гей-Форум України» та громадська організація «Спектр Харків».

НАШІ ЦІННОСТІ:
СВОБОДА, ЗДОРОВ'Я, СІМ'Я, ЛЮДЯНІСТЬ, БЛАГОПОЛУЧЧЯ, ПОВАГА.

Ми — велика сім'я однодумців, які працюють заради спільної мети

Мета діяльності консорціуму

Забезпечення якісного рівня життя, здоров'я та прав ЛГБТІ, зокрема через забезпечення безперервності надання послуг у сфері ВІЛ/СНІДу, посилення спроможності спільноти й партнерських зв'язків з союзниками, лібералізації національного законодавства у сфері прав людини за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності (СОГІ).

СПІВГОЛОВИ КОНСОРЦІУМУ

Меморандум

Наша Консорціумна робота розпочата у 2018 році та здійснюється на підставі Меморандуму про співробітництво.

Меморандум

Напиши нам

Якщо у вас є питання до нас, будь ласка, залиште свою заявку і ми повернемося до вас найближчим часом.

Помилка заповнення
Verified by MonsterInsights