Що ми робимо

Національний ЛГБТІ-Консорціум #LGBTI_PRO #MSM_PRO – платформа організаційної взаємодії українських громадських лідерів, що працюють з метою розширення прав і свобод людини, а також забезпечення гідного рівня життя і високої якості надання послуг

Наша Консорціумна робота розпочата у 2018 році та здійснюється на підставі Меморандуму про співробітництво.

Ми поважаємо свободу самовираження, засуджуємо будь-які форми насильства над людською особистістю та підтримуємо свідоме та етичне ставлення всередині суспільства. Консорціумна діяльність є інклюзивною до усіх суспільних рухів, які діють у напрямку розширення прав і свобод людини та підвищення рівня особистої відповідальності громадянина.

Ми віримо, що запорукою щасливого і процвітаючого суспільства є побудова дорослих і партнерських стосунків як між державою та громадянином, так і серед громадян між собою. Ми поважаємо свободу совісті та прагнемо до конструктивного діалогу з усіма учасниками суспільно-політичного життя країни для взаєморозуміння та об'єднання зусиль для розбудови та укріплення українського суспільства.

Захист прав

Рівні права і свободи

Ми співпрацюємо з урядовцями та представниками органів влади усіх рівнів та використовуємо усі можливі способи інтеграції у державну систему прийняття рішень

Національний ЛГБТІ-Консорціум #LGBTI_PRO #MSM_PRO – платформа організаційної взаємодії українських громадських лідерів, що працюють з метою розширення прав і свобод людини, а також забезпечення гідного рівня життя і високої якості надання послуг для осіб, які входять до груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ.

Позиція держави

Після багатьох років дискусій та затримок, Уряд нарешті виявив політичну волю до прийняття законопроєкту про зареєстроване цивільне партнерство. Серед підписантів та підписанток ми маємо як голів комітетів, так і голів партій. Це потужний сигнал про те, що омріяні партнерства, у тому числі для одностатевих пар, вже не за горами, а за пагорбами!

Детальніше

Громадське здоров'я

У 2022 році Уряд України прийняв нове законодавство про ВІЛ. Він гарантує універсальність доступу до послуг у зв’язку з ВІЛ для всіх, хто фактично перебуває в Україні, включаючи людей без українського громадянства і біженців.

Закон вводить у законодавче поле відому багатьом доконтактну профілактику, або PrEP.

Закон вводить у законодавче поле самотестування: можеш сам себе перевіряти на ВІЛ — самостійно чи з допомогою консультанта — і це так само просто, як поміряти собі температуру.

Детальніше
Verified by MonsterInsights