Автор:
КОНСОРЦІУМ
Поділитись:

За даними відкритих джерел, у самопроголошеній «Придністровській Молдавській Республіці» (ПМР) готуються до прийняття закону, який заборонить «пропаганду гомосексуалізму».

Будь-які публічні вияви підтримки або симпатії до представників ЛГБТ-спільноти можуть бути покарані штрафами, арештом або навіть ув’язненням.

Законопроєкт про заборону «пропаганди гомосексуалізму» був внесений до «Верховної Ради» ПМР 12 лютого 2024 року. Його автори стверджують, що метою закону є захист «традиційних сімейних цінностей» та «морального здоров’я нації». Абсурдно, але їм навіть вистачило сміливості заявити, що закон не порушує права людини, а лише регулює сферу освіти та інформації.

Цей законопроєкт є аналогічним до того, який був прийнятий в росії у 2013 році. росія є головним союзником та спонсором «Придністров’я», яке є невизнаною територією, що окупується рос-військами.

Важливий меседж, який ми намагаємося донести висвітленням цього інфоприводу — війна йде не лише за території. росія систематично та послідовно воює на купі фронтів, один з яких — ідеологічний. І вона робить це всюди. Не лише в Україні, Молдові, але й в Європі, США, та в інших країнах.

Можна смиренно чекати, доки війна «сама собою» скінчиться. Можна виїхати за кордон, і будувати нове життя «там». Та поки росія існує, вона нищитиме увесь прогрес, якого досягло людство протягом сторіччя. І єдино можливий спосіб врятувати себе й близьких — нищити російське, як би відчайдушно воно не проростало.

Новини

Verified by MonsterInsights