Автор:
КОНСОРЦІУМ
Поділитись:

Співак TOM SODA презентував  соціальний трек-маніфест “Щасливі люди” з нагоди “Місяця гордості”.

Він покликаний нагадати про те, що всі ми рівні незалежно від ґендеру та сексуальної орієнтації.

ПОСИЛАННЯ

“#щасливілюди може бути не просто черговою піснею про любов, а стати стейтментом для тих, хто має право на щастя незалежно від статі, орієнтації чи віку. А це про кожного з нас. Ми щасливі люди, бо маємо в серці почуття. Якщо ми відчуваємо — значить, ми живі, — наголошує TOM SODA.

На думку співака, ця пісня набуває нового сенсу для представників ЛГБТ-спільноти, які змушені ховати своє кохання від сторонніх очей і навчилися бути щасливими попри відсутність прав та суспільний тиск.

Трек “Щасливі люди” зокрема покликаний підтримати законопроєкт про цивільні партнерства.

“Законопроєкт про цивільні партнерства — це важливий крок на шляху до цивілізованого суспільства. Мене дивує, що Конституція захищає, приміром, права релігійних людей, але повністю ігнорує права сексуальних меншин. Ці люди також хочуть і можуть створювати родини, але чомусь не мають на це законного дозволу”, — каже TOM SODA.

Пісня “Щасливі люди” присвячена Kyiv Pride. За словами виконавця, це було імпульсивне рішення.

“Гортаючи стрічку, я побачив допис про те, що розпочався місяць прайду. Цей пост мене дещо обурив, адже він був побудований на концепції, що ЛГБТ-пари — це начебто тільки про естетику. Безумовно, естетика важлива, але, на мою думку, це перш за все про живих звичайних людей, які можуть бути ким завгодно, мати різний вигляд, в тому числі й не як “із глянцю”, та при цьому бути щасливими. Й мати право на прийняття”, — каже TOM SODA.

Разом із синглом “Щасливі люди” вийшов і відеокліп. У фільмуванні було залучено кілька київських локацій: колесо огляду на Контрактовій площі, Пішохідний міст та Труханів острів.

“Цією відеороботою я хочу підтримати українців, що у темні часи знаходять своє щастя завдяки світлу та любові у своїх серцях. Навіть попри суспільний тиск”, — додає артист.

Нагадаємо, в грудні TOM SODA представив кліп на пісню “Особлива”, в якому військовий зробив справжню пропозицію руки та серця своїй дівчині. Так співак підтримав 5-ту окрему штурмову Київську бригаду. Відео зібрало понад 2 000 000 переглядів у YouTube. До того ж саме на пісню “Особлива” українці вже відзняли більш ніж 55 000 власних відео у мережі TikTok.

Новини

Verified by MonsterInsights